• Letní soustředění Karlov 2018

  Na konci prázdnin se konalo již tradiční letní soustředění, tentokrát v Karlově v areálu hotelu Kamzík. Účastníci zde zakusili náročnost jesenických kopců, zaplavali si ve Slezské Hartě a hlavně si užili spoustu zábavy!

 • Přepis kroniky z letního soustředění

  Pokud chcete zjistit, jaké soustředění 2018 doopravdy bylo a jak ho prožívali i ti nejmenší účastníci, zkuste si přečíst kompletní přepis letošní kroniky.

 • MČR 2018 Liberec

  V Liberci se o víkendu od 1. do 3. června konaly nejdůležitější závody ploutvového plavání, co se regionální, národní, úrovně týče, tedy Mistrovství ČR jednotlivců. Vzhledem k tomu, že se této akce žádný z našich zpravodajů neúčastnil, nebudeme zbytečně plýtvat energii na vymýšlení nereálných příhod, to necháme odborníkům na placatou Zemi či chemtrail, a budeme se soustředit na sumarizaci a vyhodnocení výsledků samotného mistrovství.

 • MČR DPP 2018 Velké Dářko

  Mnohdy vzpomínáme na věci, které nám kdysi udělali radost, přináší totiž do současnosti i trochu toho štěstí z minulosti, ovšem také litujeme věcí, které nám současnost komplikují, a doufáme v zářnější budoucnost. My po sobotním mistrovství budeme vzpomínat a těžit štěstí minulosti a zároveň litovat, že rok má 365 dní. Takové bylo Velké Dářko 2018.

 • Zpravodaj KSP

  Všechny články ze závodů můžete sledovat ve zpravodaji KSP. Stačí kliknout a svět se vám navždy změní.

KSP OLOMOUC

"can you swim faster than me?"

FLM 2018

O víkendu se 17. a 18. listopadu v Novém Jičíně uskutečnilo závěrečné klání nejúspěšnějších klubů z cele České republiky, konkrétně 3 z Moravy a 3 z Čech. Jak se mezi tak silnou konkurencí prosazovali olomoučtí závodníci a na jaký stupínek nakonec KSP vystoupalo? Pojďme se na to podívat.

Číst dál: FLM 2018

Nemo Trophy 2018

Datum 3. a 4. 11. 2018 se už navždy zapíše do plaveckého kalendáře jako datum konání největšího mezinárodního závodu (s výjimkou SP) pořádaného na území České Republiky, tedy Nemo Trophy 2018. Už z podstaty věci se zde každý rok představí to nejlepší, co je možné na tuzemské scéně najít, a nejinak tomu bylo i letos. Viděli jsme tedy výstavní skříň ploutvového plavání a jak se v tak obrovské konkurenci dařilo našim reprezentantům? Pojďme se na to podívat.

Číst dál: Nemo Trophy 2018

Podzimní soustředění 2018

O víkendu 13. a 14. října náš klub uspořádal již tradiční podzimní soustředění. Jako v minulých letech jsme pro tento účel využili prostory aplikačního centra Baluo, kde se člověk nejen dobře nají, ale když má náladu, tak i zaplave či zacvičí. Cílem soustředění bylo děti zase o něco lépe připravit na nadcházející závody, což pro mladší znamená Oblastní liga mládeže, která se koná již tuto sobotu na olomouckém bazénu, a pro straší pak evropský pohár v Gliwicích.

Číst dál: Podzimní soustředění 2018

 

    Sponzoři a partneři KSP Olomouc