Potápěčská liga
 • 1. kolo MSLM

  Závodníci z KSP Olomouc v sobotu 27.1.2018 závodili ve Zlíně na 1. kole Moravskoslezské ligy mládeže.

 • NEMO Trophy Zlín

  Závodníci z KSP Olomouc sbírali medaile na NEMO Trophy Zlín. .

 • Evropský pohár Gliwice

  6 závodníků vyrazilo na zkušenou na Evropský pohár juniorů do polského města Gliwice. Bojovali jsme co to šlo a domů dovezli hned 6 cenných kovů.

 • Oblastní liga mládeže

  Uspořádali jsme již 9. ročník Oblastní ligy mládeže. Rok od roku pomalu přibývá mladších závodníků v plavání s ploutvemi. Letos se v Olomouci utkalo 99 závodníků ze 4 moravských klubů.

 • Zpravodaj KSP

  Všechny články ze závodů můžete sledovat ve zpravodaji KSP.

KSP OLOMOUC

"can you swim faster than me?"

Potápěčská liga

plakat 2016

Mistrovství ČR družstev

Mistrovství České republiky družstev je již tradičním prvním srovnáním sezóny nejlepších plavců z nejlepších týmů naší země.  Aby týmy uspěly, musí obsadit všechny disciplíny dvěma plavci a ve dvou dnech absolvovat také dva štafetové závody. Náročný program ale obvykle přináší i velmi kvalitní výsledky, protože každý tým chce zvítězit. Důkazem toho je pravidelné překonávání českých rekordů a plnění reprezentačních limitů. Olomoucký klub je pořadatelem těchto závodů od samého vzniku soutěže.

 

Mistrovství ČR družstev 2017

Mistrovství ČR je soutěží klubových družstev České republiky. Mistrovství ČR družstev se mohou zúčastnit pouze kluby ČR, které mají svoje družstva složená pouze ze svých registrovaných členů. Platí pro ni hrací řád Mistrovství ČR družstev, zveřejněný ve sportovně - technických dokumentech Svazu potápěčů České republiky 2016.

V případě účasti týmu složeného ze závodníků z více klubů, budou tito po každé disciplíně "vyfiltrováni". Takto redukované pořadí bude znovu obodováno body do MČR.

Vítězná družstva obdrží titul "Mistr České republiky družstev plavání s ploutvemi 2017".

 

Potápěčská liga 50. ročník

V rámci tradice Potápěčské ligy v Olomouci bude vyhlášen vítěz této soutěže.

Potápěčská liga je soutěží družstev zvlášť mužů a žen tvořený kluby, výběry z klubů, společenství klubů, národními celky apod. Potápěčská liga je otevřeným závodem i pro zahraniční celky.

Vítězná družstva obdrží titul "Vítěz Potápěčské ligy 2017".

 

Klub sportovních potápěčů Olomouc vyhlašuje:

Velkou cenu města Olomouce

Memoriál Jiřího Wagnera

Memoriál Jaroslava Baluta

 

 

 

 

    Sponzoři a partneři KSP Olomouc